Katalóg KATRIN - gastro hygiena

HYGIENA šíri úspech.

 

Či už je to kancelária, škola, reštaurácia, priemyselný závod alebo verejný priestor, riziko nakazenia infekciou sa zvyšuje všade, kde sa stretávajú ľudia. Rozličné prostredia vyžadujú rozličné riešenia pre hygienu , ktoré sú prispôsobené všetkým používateľom  a prostrediam.Z toho dôvodu je dôležité vybrať pre každý priestor to správne riešenie v oblasti hygieny.Hľadanie optimálneho  riešenia pre toalety  vedú k dopytu po uterákoch rôznej kvality, štýlových zásobníkoch a dávkovačoch ako aj doplnkovom príslušenstve.Zariadenia produktovej rodiny KATRIN ponúkajú  spoľahlivú funkčnosť a minimálnu údržbu na všetkých využívaných toaletách a v priemyselných priestoroch.

 

ZÁSOBNÍKY  KATRIN – univerzálne, spoľahlivé, pohodlné, automatické  s vysokou kapacitou, uzamykateľné, v rôznych farebných prevedeniach - vhodné pre všetky prostredia.Jednoduché používanie, atraktívny vzhľad, minimálne náklady pri používaní, dlhodobá životnosť.

 

- KATRIN SYSTEM – zásobníky  pre prostredia s vysokou návštevnosťou 

- KATRIN Gigant – zásobníky pre veľkú kapacitu 

- KATRIN zásobník na skladané papierové uteráky – pre malé a veľké toalety

- KATRIN zásobník so stredovým odvíjaním – pre zákazníkov v mnohých prostrediach, ideálny do priemyslu. – pracovná hygiena.

 

UTERÁKY KATRIN System  – pevné mäkké uteráky na hygienické osušenie rúk rôznej kvality, pre všetky potreby – pre náročné prostredia i priemysel.  Certifikované označením Swan, Fresenius

 

TOALETNÝ PAPIER KATRIN System – mäkký a efektívny 2-rstvový papier, rôznej kvality, dlhotrvajúci s vysokou absorpčnou kapacitou, citlivý k pokožke a pohodlný na používanie. Certifikované označením Swan.

 

OSVIEŽOVAČ vzduchu KATRIN Ease – elektrický, vybavený fotobunkou, ktorá umožňuje prepnutie do pohotovostného režimu, šetrí energiu a vôňu. Tichá prevádzka. 

Vône do osviežovača – pórovitá membrána, nie spray. 3 vône – citron, jablko, ruža

 

DÁVKOVAČE mydla KATRIN –

 

- Elektrický dávkovač na mydlo v pene KATRIN Ease – presný elektrický dávkovač, vydáva penu keď je ruka pod dávkovačom. Nízka spotreba energie a nízke nároky na údržbu. Presné nastavenie šetrí mydlo a udržuje umývadlo čisté

 

- Dávkovač tekutého mydla KATRIN - ponúka viac než 1000 dávok tekutého mydla z jedného litra náplne, jednoduché dopĺňanie, spoľahlivá funkčnosť, v rôznych farebných prevedeniach.  

 

- Mechanický dávkovač na penové mydlo KATRIN – s vylepšenými funkciami, zabezpečuje jednoduché doplňovanie a zabraňuje zablokovaniu pumpičky a usádzaniu baktérií.

 

MYDLÁ KATRIN – zahrňujú jemné tekuté mydlo na ruky Katrin Handwash, ktoré zvlhčuje pokožku s hydratačným účinkom a príjemné mydlo v pene s exkluzívnou vôňou. Veľmi účinné umývanie rúk ,nízka spotreba.

 

PENA KATRIN na dezinfekciu wc dosiek – na čistenie toaletnej dosky, vysoko účinná, testovaná, dlhodobý efekt, bez podráždenia pokožky.

 

DÁMSKA HYGIENA KATRIN – diskrétny systém pre každú dámsku toaletu. Hygienický kôš na hygienické sáčky aj uzatvárateľné vrecia na odpad.

Biele a šedé farebné prevedenia.

 

- Zásobník sáčkov na dámske hygienické vložky – štandardná výbava pre každú dámsku toaletu, jednoduché dopĺňanie.

 

- Kôš na dámske hygienické vložky – hygienické sáčky aj uzatvárateľné vrecká na odpad sú umiestnené vo vnútri zásobníka, šetr&i

- Kôš na dámske hygienické vložky – hygienické sáčky aj uzatvárateľné vrecká na odpad sú umiestnené vo vnútri zásobníka, šetrí priestor.

 

- Zásobník na kozmetické utierky KATRIN – jednoduché doplňovanie, podáva naraz po jednom útržku.

 

KOŠ na odpad KATRIN – pre toalety s vysokou návštevnosťou, s veľkým objemom, jednoduchým vyprázdňovaním s možnosťou montáže na stenu. Elegantný dizajn, ľahký a spoľahlivý s pevnou konštrukciou. Môže byť použitý s vekom alebo bez veka , dve veľkosti pre všetky riešenia.

 

 

 

 Objavte jedinečnú kolekciu luxusného plastového riadu

a širokú ponuku gastro doplnkov

GASTRO plast

Talianska firma GOLD PLAST s viac ako 30-ročnou tradíciou so zameraním na výrobu jednorázového plastového riadu...

GASTRO papier

Luxusný papier-program pre každodenné a slávnostné príležitosti. V ponuke kvalitné, klasické a luxusné produkty...

GASTRO sklo

Ponuka obsahuje gastro sklo pre reštaurácie a hotely. Široký výber z katalógov...

SHOWROOM, Trieda KVP 1, 040 23 Košice
GSM.: +421-905-715-578 Email: info@lavio.sk | sitemap